Věrnostní programy Luxury Line s.r.o.

Máme pro Vás skvělou novinku v podobě věrnostních kartiček. V jednoduchosti je síla a proto jsme si pro Vás připravili věrnostní kartičky, aby jste za uskutečněné cesty s námi získali svoji zaslouženou odměnu. Náš věrnostní program funguje zcela jednoduše a má dvě varianty, aby si každý z Vás mohl vybrat svůj systém odměňování.

Varianta - 1

Každý cestující (klient) při prvním nástupu na svůj objednaný výlet obdrží od našeho pracovníka věrnostní kartičku a na ní získá okamžitě svoje první razítko. Na každý další výlet který s námi cestující (klient) absolvuje přinese svoji kartičku a od našeho pracovníka získá další razítko. Při získání všech 10 razítek odevzdá klient svoji kartičku našemu personálu. Náš pracovník klientovy za každou jednu odevzdanou věrnostní kartičku předá voucher v hodnotě 1 500,- Kč, který může cestující (klient) uplatnit na nákup jakéhokoliv výletu z naší nabídky.

Varianta - 2

Každý klient při prvním nástupu na svůj objednaný výlet obdrží od našeho pracovníka jednu věrnostní kartičku a na ní získá okamžitě počet razítek, dle počtu osob uvedených v palubním lístku. Na každý další výlet který s námi klient absolvuje přinese svoji kartičku a od našeho pracovníka získá další počet razítek dle počtu cestujících uvedených v palubním lístku. Při získání všech 10 razítek odevzdá klient svoji kartičku našemu personálu. Náš pracovník klientovy za odevzdanou věrnostní kartičku předá voucher v hodnotě 1 500,- Kč, který může klient uplatnit na nákup jakéhokoliv výletu z naší nabídky. Jestli že klient odevzdává vyplněnou kartičku a ještě má nárok na např. další dvě razítka dle cestujících uvedených v palubním lístku, tak samozřejmě dostává od našeho personálu jeden voucher a novou věrnostní kartičku s dvěma razítky.


Na věrnostní program mají samozřejmě nárok i objednatelé naší nepravidelné autobusové dopravy jako jsou školy, školky, sportovní kluby, firmy, státní a soukromé instituce, skupiny, domovy seniorů, atd., protože i na Vás nám záleží! Pro Vás máme také připravený věrnostní program v podání věrnostní kartičky. 

Varianta - Objednatelé nepravidelné autobusové dopravy


Každý klient (resp. jeho zástupce) při prvním nástupu na objednanou trasu obdrží od našeho pracovníka věrnostní kartičku a na ní získá okamžitě svoje první razítko. Na každou další objednanou trasu kterou s námi klient (resp. jeho zástupce) absolvuje přinese svoji kartičku a od našeho pracovníka získá další razítko. Při získání všech 10 razítek odevzdá klient (resp. jeho zástupce) svoji kartičku našemu personálu. Náš pracovník klientovy (resp. jeho zástupci) předá voucher v hodnotě 30% slevy, který může klient uplatnit na objednání jakékoliv autobusové dopravy, vyjma plaveckých a lyžařských kurzů.

V případě plaveckých a lyžařských kurzů platí pravidlo jednoho razítka za celý odjetý kurz.

Slevu nelze uplatnit na objednání plaveckých a lyžařských kurzů.


Platnost našich voucherů je 1 rok od jejich vystavení. Máte jakékoli dotazy neváhejte se na nás obrátit na naší mailové adrese info@luxuryline.cz, kde jsme připraveni na jejich rychlé zodpovězení.